Öğrenci ve Personel Taşımacılığı

ÜLKEMİZ gibi sürekli büyümeye açık bir ortamda araç sayısının da giderek artması, teknik alt yapının yetersizliği, trafik kurallarına uymama v.b nedenler ulaşımı yaşantımızın en büyük zorluklarından biri haline getirmiştir. Firmamız 500 kişilik uzman kadrosuyla EMNİYET, DÜRÜSTLÜK ve TİTİZLİK ilkeleri ile çalışarak Kamu Kurumları, Şirketler, Okullar ve Fabrikaların Öğrenci ve Personelini mesai kaybına uğratmadan evinden iş ve okuluna, iş yerinden ve okulundan alıp evlerine " Güvenli, Rahat, Dakik " bir şekilde ulaştırmaktadır. Tüm servis sürücülerimiz sorumluluk sahibi, trafik kurallarına azami ölçüde riayet eden, iş deneyimlerinin zirvesinde, mesleki yeterlilik belgelerine sahip, kılık kıyafetine özen gösteren, güler yüzlü yaklaşım sahibi kişilerden oluşmaktadır.

İMGE TUR olarak Öğrenci ve Personel Taşımacılığı Hizmetini 100’ ün üzerinde araç ile sağlamaktayız. Tüm servis araçlarımızın periyodik bakımları özenle ve zamanında, iç ve dış temizlikleri günlük yapılan, konforlu ısıtma ve soğutma sistemleri çalışan, hava ve yol şartlarına göre her türlü techizatı bulunan, mecburi techizat ve avadanlıklar (yangın söndürme cihazı, ilk yardım çantası, trafik seti ) eksiksiz kullanmaya hazır olan, Trafik-Kasko-İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ve Ferdi Koltuk Sigortaları yapılmış araçlardır. Ayrıca yedek araçlarımız da her an görev yapacak şekilde hazır bekletilmektedir.

 

Düzce Personel ve Öğrenci Servisi, Düzce Personel Servisi, Düzce Personel Taşımacılığı, Düzce Öğrenci Taşımacılığı, Düzce Öğenci Servisi, Düzce Öğrenci Taşıma, Düzce Öğrenci Taşımacılığı, Düzce Personel ve Öğrenci Taşımacılığı, Düzce Öğrenci ve Personel Taşımacılığı